TDG50IMP uz vietas boring kausa caurumu apstrādi
Urbšanas diametrs: 1.377 "-15.74" (35-400mm), urbjmašīna: Φ50x1828 + 35 * 1200mm, aksiālā padeves ceļš: 280mm
TDG50IMP līnijas urbšanas mašīna
image.png
Kompakts un modulārs dizains
To var viegli izmantot lauka urbšanā uz liela izmēra tērauda konstrukcijas, īpaši šaurās telpu apstrādes jomā. Fiksēts var būt horizontāls vai vertikāls stāvoklis, rotācijas piedziņas un barošanas bloku var fiksēt jebkurā urbšanas joslā. Barošanas vienība un rotācijas vienība ir tikai 7KG un 5KG katra, vairāk pārnēsājamas, pakāpeniski mazāks ātruma regulēšanas diapazons no 0 līdz 0,5 mm, viegli sasniegt priekšu un atpakaļgaitu.
Niršanas bārs
Augstas kvalitātes sakausējumu konstrukcijas tērauds, lai nodrošinātu griešanas precizitāti tā augstās izturības un izturības dēļ. Baru garumam ir standarta 3 iespējas: 1828mm, 2438mm, 3500mm, pielāgots garums.
Piedziņas barošanas bloku
Elektromotors, izgatavots Vācijā, ir pieejams vienfāzes, 1250W un 1800W. tā var sasniegt samazinājumus līdz maksimālajam dziļumam 6mm.
Superior mērogojamība
Ø Izvēles viens mazāks urbjmašīna, lai sasniegtu urbumu Ø55-400mm.
Ø Trīs izmēru vērstas galvas, lai sasniegtu saskaras apstrādes diapazons Ø80-450mm.
Ø Izvēles automātiskais metinātājs, ko izmanto ar pārnēsājamo līniju urbšanu.
Parametrs
Niršanas bārs 50 mm 30mm (opcija)
Urbšanas diametrs 55-400mm 35-400mm (opcija)
Urbšanas krājumi 300mm, 600mm 300mm, 600mm
Barošanas ātrums 0-0,5 mm / apgr 0-0,5 mm / apgr
Piedziņas barošanas bloku Vienfāzes, 110V / 230V, 1250 / 1800W Vienfāzes, 110V / 230V, 1250 / 1800W
Saskaroties ar galvu 80-380mm, 120-450mm 80-380mm, 120-450mm
Vietnes pārbaudes dati
Urbšanas diametrs Izgriezuma dziļums Barošanas ātrums RPM
Φ200 5 mm 0,25 45
Φ400 1 mm 0.2 80
Materiāls: Q345, piedziņas jaudas mērvienība: 1250W, elektropiedziņas motors